AKVO – tak filtrują najlepsi

mineralizacja wody

mineralizacja wody

Na sukces kawiarni wpływa wiele czynników: dobry serwis, standardy i ich realizacja na co odzień, dobra jakość tego co się serwuje i konkurencyjność.

Dobre rozwiązania sprzętowe pomagają w tym, zarówno wpływając na jakość serwowanego produktu, jak i redukując koszty serwisowe.

No i mamy na to mały dowód, w tegorocznym plebiscycie SCAE z naszego systemu filtracji wody korzysta 5 kawiarni: Gniazdo (Wrocła), Cafe Silesia (Tarnowskie Góry), CoffeeDesk (Kołobrzeg), Relax Cafe Bar (Warszawa), Kofeina (Opole). Jest jeszcze wisienka na tym torcie, CoffeeDesk Kawiarnia jest w finale w konkursie na najlepszą europejską kawiarnię.

Ale niech będzie jasne, z AKVO nie wygracie konkursu, ale za to na co dzień będziecie mieli dobrą kawę i sprzęt bez kamienia. Czy warto? Zapytajcie najlepszych.

AKVO szykuje także nowość, nasz zestaw edukacyjny będzie miał nową formę. Chcieliśmy, żeby mógł być tańszy i bardziej przystępny w używaniu i przeliczaniu zawartości minerałów. Nową formułę dobraliśmy tak, abyście mogli z łatwością przygotowywać wodę bez zbędnego główkowania. I będzie tak 1ml wody z daną solą, będzie zawierał dokładnie 1mg pożądanego przez Was minerału. Pieczenia chlebka bananowego jest trudniejsze!