Nowi sąsiedzi na Wieczorka <3

Piękne rzeczy dzieją się tutaj u nas wiosną. Jeszcze nie oficjalnie ale już są w podwórku Wytwory - kilka metrów kwadratowych Asi i Janka, niezniszczalnych fanów cappucino, napoju imbirowego i cynamonek. Co z tego, że zawsze jest marudzenie na muzykę, albo że długo czekają ;) Lepszych sąsiadów nie mogliśmy mieć, zawiązujemy komitywę i powoli przejmujemy podwórko kamienicy. Tym bardziej, że sąsiedzi niechętnie odnoszą się do naszego pomysłu nano ogródka na zewnątrz.
I tutaj na scenę wkracza Pani Kwiatkowska, która też się wprowadza i zaczyna robić tam jakiś straszny remont pod swoją pracownię, sorry Kaśka jak zdradzamy Twój tajny spot, i jeszcze to zdjęcie z kozą, ale i tak liczymy na Twój podpis na uchwale odnośnie ogródka.
Jak dodamy tego zakład naprawy chłodnic, to wychodzi naprawdę niezła podwórkowa ekipa, w bramie kupisz krzesło, wiązankę śłubną i napełnisz sobie klimatyzacje albo zaspawasz chłodnice. W między czasie kawka. Wielkomiejski high-life! Trzymajcie kciuki, przejmujemy tą część miasta!